Вихованці старшої та середньої групи мандрували місцевою екологічною стежиною, відвідали Чернечі джерела. Попили цілющої води та облили ніжки.

/Files/images/IMG_1222.JPG

/Files/images/IMG_1239.JPG

ІІІ тиждень у пришкільному таборі "Сонечко" промайнув швидко, адже було заплановано екскурсії,різні розваги та конкурси. Діти відпочили на Чернечому озері, стали учасниками міського свята з нагоди Дня збереження електроенергії,а команда наших художників виборола ІІ місце серед навчальних закладів міста у конкурсі малюнків на асфальті. Завершилася робота пришкільного табору концертно-розважальною програмою та дискотекою.


Галерея "ІІІ тиждень у пришкільному таборі "Сонечко""

ІІ тиждень у таборі "Сонечко" був насичений конкурсами, вікторинами, екскурсіями та розвагами. Діти побували в відділенні поліції, на заруцькому вапняному заводі, на дитячому майданчику, стали учасниками цікавих конкурсів та вікторин, відпочили на Чернечому озері.

Галерея "ІІ тиждень пришкільного табору "Сонечко""

Змістовно та цікаво пройшов І тиждень у пришкільному таборі"Сонечко". Діти побували в музеї зброї, милувалися пам'ятками архітектури рідного міста, відвідали Менський зоопарк, досліджували флору і фауну біля Чернечого озера, були учасниками спортивних ігор, квестів та веселих вікторин.


Галерея "І тиждень у пришкільному таборі "Сонечко""

1 червня розпочато роботу пришкільного табору "Сонечко". Директор закладу Попова С.В. побажала дітям гарного відпочинку, а начальник табору Плахова Н.П. ознайомила всіх із планом та режимом роботи пришкільного табору. Діти створили емблему загону та стали учасниками конкурсу малюнків. Завершилося свято для школярів веселою дискотекою.

/Files/images/IMG_20190603_094301.jpg

/Files/images/IMG_20190603_093715.jpg

Весело та цікаво пройшов перший тиждень літа в дитячому садку НВК№5. Діти зустріли літню пору святом «Щасливе дитинство», під час якого лунали веселі пісні, проводились цікаві конкурси. Впродовж всього тижня діти загартовувались, оздоровлювались, отримували насолоду від теплих літніх днів.

/Files/images/IMG_1007.JPG

/Files/images/IMG_20190606_093406.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 57

Фотогалерея

Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня №5

вулиця Покровська, будинок 63,
41400, Сумська область, місто Глухів,
Україна

Телефон: (05444) 3-38-11

е-mail: h.nvk5@ukr.net

Дата останньої зміни 14 Лютого 2020

Цей сайт безкоштовний!